Naruto Club

Przeżyj wielką przygodę w świecie Shinobi! Dołącz do nas już dziś!

Ogłoszenie

1 Zgodnie z ustawą z dnia 04.02.1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) forum i cała jego zawartość podlega ochronie praw autorskich ˆ
2 Zaszła zmiana odnośnie poziomów chakry. Od teraz są limity, których nie da się przekroczyć bez wspomagaczy (10 000 chakry), a także odpowiednie poziomy chakry niosą za sobą pewne efekty.
3 Miejcie oko na SPRAWY ADMINISTRACYJNE!
4 Od tej pory Akademia Ninja jest zamknięta dla graczy. Zaczynamy grę od Genina. (Akademia działa dla NPC)

#1 15-11-2017 18:12:20

 Vega

https://i.imgur.com/NyVlGfS.jpg

Zarejestrowany: 05-11-2017
Posty: 135
Punktów :   

Misja Rangi C (Vega)

Cel: Jeden ze studentów akademii od kilku dni nie wrócił do wioski. Jego rodzice twierdzą, że poszedł spacerować po lasach na północ od wioski. Nie wiadomo co jest powodem jego nieobecności. Zarówno mógł zostać porwany, jak i utknąć w niebezpiecznym miejscu, Twoim celem jest sprawdzenie tego i sprowadzenie młodzieńca do wioski.

Wynagrodzenie: 400 ryo

Odrazu udałem się na poszukiwanie studenta akademi. Po kilku minutach od wyjścia z budynku byłem już przy północnej bramie wioski przy niej stali rodzice zagubionego studenta wskazali mi drogę ,którą zwykł chodzić . Wszedłem w las, szłem wskazaną mi drogą szłem kilka minut spokojnie aż widziałem dziwnie wytartą ścieżkę, była starata w kierunku lasu. Wchodząc do lasu zobaczyłem kilka połamanych gałęzi podszedłem do jednej z nich zobaczyłem skrawek ubrania zawieszony na niej. Spojrzałem na ziemie był tam odciśnięty ślad buta. Ślady prowadziły w głąb lasu ruszyłem za nimi. Idąc Chwile w przód usłyszałem słaby krzyk:
-Pomocy- udałem się w kierunku krzyku z każdym jednym krzykiem był bardziej cichy.
Wkońcu dotarłem na miejsce w którym krzyk był najgłosiniejszy na ten moment ale i tak był cichy.
Rozglądam się do okoła zobaczyłem wyrwe w ziemi podszedłem do niej zaglądam do środka a tam znalazła się zguba.
-Co tu robisz?
-odpoczywam
-Dobra jak skończysz to wróci do wioski twoi rodzice się o ciebie martwią. - odszedłem kawałek dalej od wyrwy.
-zaczekaj pomóż mi utknąłem tu przez to kiedy spacerowałem po lesie wybiegło na mnie jakieś zwierze ja w pośpiechu uciekłem w przeciwną stronę aż wpadłem do tej dziury. Dziura jest na tyle mała że cięzko z niej wyjść jeżeli jesteś tam jeszcze to mi pomóż.
-Dobra podaj mi rękę.- wysunął ja w moją stronę
-Dobra wyciągnij mnie z tej dziury.
Wyciągnąłem go z wyrwy w ziemi oraz odprowadziłęm go do wioski by znowu nie wystraszył się zwierząt zamieszkujących las. Po odprowadzeniu go do jego rodznnego domu w wiosce podzedłęm po wynagrodzenie.

Ostatnio edytowany przez Vega (15-11-2017 19:38:18)

Offline

 
Kunai

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
nocleg w ciechocinku