Naruto Club

Przeżyj wielką przygodę w świecie Shinobi! Dołącz do nas już dziś!

Ogłoszenie

1 Zgodnie z ustawą z dnia 04.02.1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) forum i cała jego zawartość podlega ochronie praw autorskich ˆ
2 Zaszła zmiana odnośnie poziomów chakry. Od teraz są limity, których nie da się przekroczyć bez wspomagaczy (10 000 chakry), a także odpowiednie poziomy chakry niosą za sobą pewne efekty.
3 Miejcie oko na SPRAWY ADMINISTRACYJNE!
4 Od tej pory Akademia Ninja jest zamknięta dla graczy. Zaczynamy grę od Genina. (Akademia działa dla NPC)

#1 27-12-2017 11:30:00

Yato

https://i.imgur.com/NyVlGfS.jpg

Zarejestrowany: 23-12-2017
Posty: 118
Punktów :   

Misja Rangi C (Yato)

Cel: Gdzieś na terenie, gdzie jest dużo jaskiń zaginęło dziecko. Odnajdź je i przyprowadź do wioski
Wynagrodzenie: 400 ryo

- Może pan znaleźć moją córkę zaginęła dzisiaj z rana w lesie w którym jest sporo jaskiń. - Powiedziała kobieta ze zmartwieniem i strachem przed utratą córki.
-nie jestem pewny czy dziecko żyje...[zamrotałem pod nosem]... postaram się ją odnaleźć. Gdzie leży ten las.- Początkowo nie byłem chętny wykonać tego zadania ponieważ dziecko może już być martwe ale jednak się zgodziłem.
- Udaj się do zachodniej bramy wioski wyjdź przez nią i idź cały czas prosto aż nie ujrzysz rozwidlenia na ,którym skręci w lewo. Wtedy musisz iść 5 minut drogi i powinieneś być na miejscu.
Bez chwili wahania ruszyłem od razu do zachodzniej bramy. Teraz musiałem iść zgodnie z instrukcjami matki cały czas prosto. Ujrzałem rozwidlenie zastanowiłem się chwilę w którą strone matka zaginionego dziecka kazała mi iść. Po chwili sobie przypomniałem skręciłem w lewo. Po 5 minutach jak mówiła kobieta ujrzałem las za którym leżała góra. To pewnie ta ogromna ilość jaskini [pomyślałem]. Teraz tylko znaleźć igłę w stogu siana co nie będzie takie proste patrząc na ilości jaskini na oko zdawało się że jest ich około setka. Ale cóż na to poradzić od razu wziąłem się do pracy.

Ostatnio edytowany przez Yato (27-12-2017 11:30:49)


https://imgur.com/uCT9wAp.jpg

Offline

 

#2 27-12-2017 12:22:02

Yato

https://i.imgur.com/NyVlGfS.jpg

Zarejestrowany: 23-12-2017
Posty: 118
Punktów :   

Re: Misja Rangi C (Yato)

Na samym początku spojrzałem na górę wysokość wykluczyła możliwość dostania się tam przez zwykłe dziecko. Po chwili przeliczania jaskini na górze znajdowało się ich 75 czyli zostało mi do sprawdzenia 25. Niepocieszony ruszyłem przeszukiwać pozostałe jaskinie. Wszedłem do pierwszej rozejrzałem się po niej 5 minut nic odrazu udałem się do kolejne znowu nic. Następne jasknie były coraz większe. Po 1 godzinie poszukiwania dziecka doszedłem 24 usłyszałem krzyk dziecka.
- POMOCY!!!- Odrazu wbiegłem do jaskini. Zobaczyłem dziecko szarpiące się ze starym mężczyzną. Podbiegłem do starszego mężczyzny wyskakując w górę i kopiąc go z pół obrotu. Po chwili poczułem uścisku jego ręki na mojej nodze. Wykopał mnie wprost w ścianę jaskini. Niezły czas reakcji  [pomyślałem]. - Zaden genin nie może równać się z doświadczeniem z wojny i wielu misj.
- Doświaczenie nie gra roli jestem o wiele młodszy a ty stary.
- Wiek nie gra tu roli ponieważ utrzymuje dobrze swoje stawy więc jestem jeszcze wstanie walczyć z takim geninem jak ty.- kurwa pomyślałem jedyne co mogę zrobić to przeciągać walke musze wymyślić jak go pokonać.
- Uciekaj dzieciaku do swojej matki ja go tu zatrzymam. -Podbiegłem do starucha aby go z nim walczyć dając czas dziecku na ucieczkę. Na samym początku udrzam go z prawego prostego skontrował mój atak łapiąc moją rękę i kopiąc mnie kilka razy w brzuch z kolana. Po chwili kaszlnąłem krwią rzucił mnie o ziemie. Leżałem na posłodzę jaskini. Patrząc kontem oka dziecko uciekło teraz sam musiałem wymyślić pomysł jak tu nie zginąć. Po chwili wpadłem na pomysł i postawiłem wszystko na jedną kartę. Wstałem szybko na nogi usłyszałem
- Jeszcze jesteś wstanie stać to dobrze.- strzelił pięściami ja wtedy szybko użyłem Shunshin no Jutsu aby uciec przed wejście do jaskni. Następnie  na resztkach sił  wyskoczyłem  góre i użyłem Bakuton: Bakuhatsu Furemasu nad wejściem do jaskni zasypując je stertą gruzów zamykając w nim staruszka. Po wszystkim cały poobijany wróciłem do wioski i udałem się po swoje wynagrodzenie.


https://imgur.com/uCT9wAp.jpg

Offline

 
Kunai

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wellness spa hotel Ciechocinek pochemu ne zahodit