Naruto Club

Przeżyj wielką przygodę w świecie Shinobi! Dołącz do nas już dziś!

Ogłoszenie

1 Zgodnie z ustawą z dnia 04.02.1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) forum i cała jego zawartość podlega ochronie praw autorskich ˆ
2 Zaszła zmiana odnośnie poziomów chakry. Od teraz są limity, których nie da się przekroczyć bez wspomagaczy (10 000 chakry), a także odpowiednie poziomy chakry niosą za sobą pewne efekty.
3 Miejcie oko na SPRAWY ADMINISTRACYJNE!
4 Od tej pory Akademia Ninja jest zamknięta dla graczy. Zaczynamy grę od Genina. (Akademia działa dla NPC)

#1 02-01-2018 20:15:11

Hikaru

https://i.imgur.com/NyVlGfS.jpg

Zarejestrowany: 24-12-2017
Posty: 45
Punktów :   

Misja rangi C - [Hiakru]

Cel: W wiosce nieopodal północnego pasma górskiego grasuje niebezpieczne zwierze, które niszczy uprawy rolne. W tej osadzie nie ma shinobi, tak więc poprosili o pomoc Kumo.
Wynagrodzenie:400Ryo

Po dotrzymaniu misji wyruszyłem w strone pasma górskiego na północy, nie wiedziałem czego sie obawiać ale byłem wyjątkowo zdeterminowany żeby ukończyć misje. podróż do pasma górskiego zajęło mi 6 godzin. Wiedziałem że dotarłem na miejsce ponieważ zauważyłem uprawy rolne. Jak się zbliżałem do upraw zauważyłem że cos się w nich kryło. Na początek nie wiedziałem co to może być za zwierze ale wiedziałem że nie będzie łatwo. Jak się zbliżałem do tego czegoś zauważyłem brązowe futro. Jak bardzo nie chciałem w to wierzyć że to może być niedźwiedź to jednak był. Jak się zbliżyłem dosłownie o krok ta ogromna kupa mięsa wyskoczyła na mnie, ja z ledwością uniknąłem wyskoku tego niedźwiedzia. Po czym zacząłem biec w drugą stronę od zwierzyny żeby mnie nie dopadł bo by były kłopoty. Oddaliłem sie wystarczająco daleko od upraw, na szczęście niedźwiedź mnie gonił wiec uprawy już niszczone nie będą. zwierzyny nie chciałem zabijać wiec tylko włożyłem rękę w sakiewkę i wyciągnąłem jedną kulkę, po czym tą kulkę na magnetyzowałem i wystrzeliłem w stronę niedźwiedzia. Kulka trafiła niedźwiedzia w głowe. Niedźwiedź po czym upadł na ziemie. Stwierdziłem że już nie wstanie i zbliżyłem się. Z radością zauważałem że niedźwiedź jeszcze oddycha, zwierzyny nie chciałem zabijać tylko wydalić. to się wydarzyło jakieś parę kilometrów od upraw. na szczęście zwierzyna za mną goniła i się udało ja wydalić i na tym moja misja się skończyła. Po wykonaniu misji ruszyłem po swoją nagrodę. wykonanie misji zajęło razem z powrotem 14 godzin.

Offline

 
Kunai

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
olejek pomarańczowy kochamypokemony nocowo opinie