Naruto Club

Przeżyj wielką przygodę w świecie Shinobi! Dołącz do nas już dziś!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

1 Zgodnie z ustawą z dnia 04.02.1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) forum i cała jego zawartość podlega ochronie praw autorskich ˆ
2 Zaszła zmiana w Nauce Jutsu i Umiejętności. Od tego momentu nie ma ograniczeń chakry na trening.
3 Miejcie oko na SPRAWY ADMINISTRACYJNE!
4 Od tej pory Akademia Ninja jest zamknięta dla graczy. Zaczynamy grę od Genina. (Akademia działa dla NPC)

#1 09-02-2018 13:08:14

 Vega

https://i.imgur.com/NyVlGfS.jpg

Zarejestrowany: 05-11-2017
Posty: 135
Punktów :   

Misja Rangi B (Vega)

Cel: W Kraju Wody pojawił się morderca. Pierwsza jego zbrodnia była w Kiri-Gakure, druga niedaleko wioski i kolejne trzy wokół niej. Łącznie zabił ośmiu ludzi, w tym dwóch chuuninów i trzech geninów. Tożsamość mordercy nie jest dokładnie znana, ale zakłada się, że posługuje się Raitonami - ze względu na rodzaj ran. Jego siłę określa się na poziom bliski Jouninowi. Wytrop go i wyeliminuj. Za przyprowadzenie go żywcem przewidziana jest wyższa nagroda.
Wynagrodzenie: 600 ryo + 200 ryo jeżeli morderca zostanie sprowadzony żywcem.

Po otrzymaniu zwoju ze wytycznymi zadania. Wczytałem się w niego i zastanowiłem się trochę że nie będzie to proste zadanie podczas mojego zdumienia nad zadaniem domyśliłem się że morderca obawia się zabijać się w wiosce z tego powodu że wie że teraz wszyscy go poszukują . Udałem się szybko do swojego domu aby sprawdzić mapę wioski i jej obszarów aby nałożyć na nią wszystkie miejsca morderstw. Pierwsze było w centrum wioski następne było w lesie otaczającym wioskę a pozostałe były w niewielkich osadach a o dziwo że od pierwszego osady kolejne morderstwa były kierowane w prawą stronę czyli już wiem gdzie będzie kolejne morderstwo. Przeglądając akta autopsji wszystkich ofiar mordercy ginęli o tej samej porze. Północ była wyznacznikiem morderstw. Teraz gdy znam czas i miejsce na kolejny bankiet morderstw . Wyszedłem ze swojego domu pogodzony ze wszystkim co może wydarzyć się podczas naszej walki. Zacząłem iść powoli na miejsce mojego spotkania. Było jeszcze 2 godziny przed północą kiedy zmierzałem w kierunku osady. W punktualnie w północ doszedłem na miejsce. Będać już w osadzie spoglądałem do okoła nikogo nie było wszyscy byli w domach zdziwiłem się. Czyli ci wszyscy shinobi byli z innego powodu mordowani nie że byli wybierani przypadkowo. Czyli ofiary były wybierane z jakiegoś większego powodu. W tamtym momencie przerwał mi ciężki , posępny głos.
- Widze kolejna ofiara wydedukowała gdzie mnie znaleźć.
- Czego mordujesz tych wyszstkich ludzi.
- Skoro i tak zginiesz dzisiejszej nocy. Pierwsze Dwie ofiary były odpowiedzialne za śmierć mojej żony. Następni przychodzili sami. Przez co obecnie oczekuje godnego mnie przeciwnika.- W tym momenicie coś wyskoczyło z powszechnego wszędzie mroku. Gdybm nie użył Shinra Tensei odrzucając mojego przeciwnika przedemnie do światła lamp. Usłyszałem że ostrze jrgo miecza wbiło się gdzieś w ziemię. Szybko dostrzegłem że nie ma go nigdzie w świetle lamp. Było to na moją korzyści podczas naszej walki ale co nie ułatwiło mi jej. Zobaczyłęm jak leci w moją stronę średniej wielkości kula ognia którą zgasiłęm za pomocą Suihashu  wytwarzając przy tym spore ilości pary wodnej stworzyłem szybko dwa klony przy wykorzystaniu Mizu Bunshin No Jutsu po czym użyłem Banshou Tenin przyciągając swojego przeciwnika do siebie gdy był na odległości 4 metrów jeden z moich klonów użył Suirou No Jutsu zamykając go w bańce wody. Gdy już nic nie mógł zrobić drugi z klonów wzioł moje nuibari i obwiązał nim wodne więzienie. Od razu gdy więzienie opadło zaciągnął nuibari wiążąc mojego rywala. Przejołem nuibari od klona po czym je odwołałem. Odprowadziłem morderce do więzienia gdzie otrzymałem swoje wynagrodzenie. Podczas odbierania wynagrodzenia poczułem jak coś spływa po mojej prawej ręce po chwili dostrzegłem że była to krew. Czyli trafił mnie na samym początku walki. Zostałęm opatrzony. I zacząłęm się zastanawiać dlaczego dał wygrać mi naszą walkę. Podczas wychodzenia z komisarjatu usłyszałem krzyk. Wszedłem spowrotem do budynku poliscji. Zobaczyłem krew ciekłą z korytarza prowadzącego do gabinetu komendanta. Pobiegłęm do jego gabinetu i zobaczyłem Morderce w skierowanym w stronę komendanta kunaiiem. Użyłem Shinra Tensei na Nuibari po czym przyciągnąłem je do siebie za pomocą Bansou Tenin. Jego ręka trzymająca kunaja byłą opleciona żyłką mego miecza.
- Jeżeli wykonasz ruch obetne twoją ręke.- Po tych słowach pojawił się na jego twarzy cwaniacki uśmieszek i rzucił kunaiiem w komendanta po czym ja obciołem mu jego ręke. Padł na ziemię mówiąc.
- On był ostatnim mordercą mojej żony.- Opatrzyłem go i zamknąłem go w celi aby znowu nie uciekł obawiałem się zostawić tę robote policjantom ponieważ mógł znowu uciec. Po wykonaniu zadania po otrzymaniu wynagrodzenia wróciłem do swojego domu.

Ostatnio edytowany przez Vega (09-02-2018 13:17:01)

Offline

 
Kunai

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pakiety wellness Ciechocinek