Naruto Club

Przeżyj wielką przygodę w świecie Shinobi! Dołącz do nas już dziś!

Ogłoszenie

1 Zgodnie z ustawą z dnia 04.02.1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) forum i cała jego zawartość podlega ochronie praw autorskich ˆ
2 Zaszła zmiana odnośnie poziomów chakry. Od teraz są limity, których nie da się przekroczyć bez wspomagaczy (10 000 chakry), a także odpowiednie poziomy chakry niosą za sobą pewne efekty.
3 Miejcie oko na SPRAWY ADMINISTRACYJNE!
4 Od tej pory Akademia Ninja jest zamknięta dla graczy. Zaczynamy grę od Genina. (Akademia działa dla NPC)

#1 08-03-2018 10:23:34

Shin

https://i.imgur.com/NyVlGfS.jpg

6121647
Zarejestrowany: 27-02-2008
Posty: 169
Punktów :   

Misja Rangi C - Shin

Cel: Znajdź i zabij watahe wilków grasującą nieopodal jednej z farm. Wilki polują na zwierzęta hodowlane lecz staja sie coraz pewniejsze i zaczynaj atakować ludzi, syn jednego z wieśniaków został znaleziony w lesie a raczej to co zniego zestało.
Wynagrodzenie: 300ryo 2PJ

Opuściłem wioske i odrazu skierowałem się na farmy nieopodal wioski. Odleglosc od wioski do farm byla nie wielka to stad pochodzilo cale zaopatrzenie dla wioski. Poszedlem na pola gdzie pracowali wieśniacy
- Witajcie, przyszedlem tu w sprawie wilków - powiedziałęm do wieśniaków pracujących na polu
- O Shinobi dobrze ze jesteś, widzisz tamten las? - powiedzial jeden z nich wskazujac na zagajnik nieopodal za którym był rozległy las
- Tak, czy to z tamtad nadciagaja ataki watahy?
- Tak, tam tez znaleziono syna Touru. Ehhh... bidak do tej pory sie nie pozbieral po jego stracie
- Dzieki za informacje, ide rozwiazac wasz problem. Siema - Powiedzialem do wiesniakow i skierowalem sie do gaju nie opodal. Ledwie postawilem noge w zagajniku a juz poczulem zapach wilczego moczu
*Znaczą teren* Zapach był na tyle intesywny, że mogłem za nim podążyć. Jak wilk chodziłem z jednego miejsca do drugiego tyle ze ja nie znaczyłem terenu, z młodnika przeszedłem do dużego lasu gdzie zobaczyłem a raczej poczułem odór wilczego fura dobiegającego od jednego z drzew. Podszedłem do drzewa i zobaczyłem wytarte futro złapałem kolejny trop który doprowadził mnie do jaskini.
*To musi być tu, musze trez wykurzyć wilki z jaskini* Wrzuciłem 2 bomby dymne do jaskinie a sam czekalem przed wejsciem az wilki wybiegna z jaskini. Uslyszalem ze granaty wybuchły, pozniej uslyszalem szczekanie i wycie. Wiedziałem że wilki biegną do wyjścia złożyłem pieczęć
*Wybije was co do nogi* Katon: Goukakyuu Nu Jutsu Potężna kula ognia wleciała w środek jaskini z której wybiegały wilki. Usłyszałem skomlenie i a w środku zobaczyłem podpalone wilki które biegały po jaskini, każdy wilk który wybiegał z jaskini obrywał odemnie kunaiami i padał przed wejście gdyż nie chciałem dopuścić do podpalenia lasu. Gdy wszystkie wilki zostały zabite wróciłem do wioski.

Ostatnio edytowany przez Shin (08-03-2018 10:23:54)


https://i.imgur.com/5XX8oLV.png

Offline

 
Kunai

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
purplehandgang ciechocinek hotel spa previdenciamulher żarówka świeczka wrocław