Naruto Club

Przeżyj wielką przygodę w świecie Shinobi! Dołącz do nas już dziś!

Ogłoszenie

1 Zgodnie z ustawą z dnia 04.02.1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) forum i cała jego zawartość podlega ochronie praw autorskich ˆ
2 Zaszła zmiana w Nauce Jutsu i Umiejętności. Od tego momentu nie ma ograniczeń chakry na trening.
3 Miejcie oko na SPRAWY ADMINISTRACYJNE!
4 Od tej pory Akademia Ninja jest zamknięta dla graczy. Zaczynamy grę od Genina. (Akademia działa dla NPC)

#1 08-03-2018 11:37:24

Shin

https://i.imgur.com/NyVlGfS.jpg

6121647
Zarejestrowany: 27-02-2008
Posty: 169
Punktów :   

Misja Rangi C - Shin

Cel: Odnajdź chłopca który zgubił się w lesie, prawdopodobnie spędził tam noc pospiesz się

Nie tracąc czasu udałem się do rodziny chłopca. Jego rodzina mieszkała nie cały kilometr w domku za wioską, po chwili byłem już na miejscu zapukałem otworzyła mi zapłakana matka dziecka
- Witam, nazywam sie Shin. Przybyłem tu odnaleźć Państwa syna
- W..witam - powiedziała zapłakana kobieta
- Czy mogła by mi pani dać coś co należało do Pani dziecka - Jeżeli otrzymam coś co należało do chłopca będę mogł złapać trop i podążyć za nim i z łatwością odnajdę chłpaka. Kobieta weszła do środka po czym zaraz wróciła trzymając w rękach czerwoną chustkę, podała ją mi.
- Czy może mi Pani jeszcze powiedzieć gdzie mniej więcej zagniną chłpak? - Kobieta wskazala ręką na północ - Dziękuję niebawem wrócę z państwa dzieckiem - Matka zamknęła drzwi, idąc na północ przystawiłem sobie do nosa chustke po czym wziąłem kilka głębokich wdechów nosem zapach zostawiony na chustce był silny, jeżeli w lesie poczuje ten sam zapach, odnaleźenie dziecka nie będzie trudne. Wszedłem do północnego lasu i zacząłem szukać zapachu. Po kilku nastu mintuach złapałem trop i ruszyłem za nim
*Heh... to bedzie prostrze niż myślałem* po pewnym czasie znalazłem strzępek materiału prawdopodobnie z ubioru chłopca i kontowałem poszukiwania. Biegając po lesie usłyszałem płacz * to musi być ten dzieciak* Pobiegłem w miejsce z którego dobiegał płacz. Stojąc na gałęzi jednego z drzew dostrzegłem że jakiś facet niesie chłopaka przerzuconego przez ramie
- Ej! Frajerze! - Mężczyzna odwrocił się a ja już bylem przy nim wykonałem Uku uderzając go w brzuch mężczyzna upadł na kolana a ja złapałem chłopca którego trzymał na ramieniu odstawiając go z boku wręczyłem mu czerwoną chustkę
- Co ty robisz jebany idioto? - Po tych słowach poczułem się obrażony
- he? moze chcesz mi powiedziec ze nie porwałeś tego chłopca?
- No właśnie nie, umysłowo biedny Geninie
- Aha... Czyli chcesz powiedzieć że...
- Że chciałem go zabrać do domu
- W takim razie czemu krzyczał
- A ty w wieku 5lat po nocy w lesie byś nie płakał?
- Dobra... Zabieram chłpaka do jego rodziny sorry za tamto
- Spierdalaj!
Facet podniósł się z kolan i zaczął iść w swoją strone
- Dobra mały zabieram cię do rodziny


https://i.imgur.com/5XX8oLV.png

Offline

 
Kunai

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ciechocinek spa