Naruto Club

Przeżyj wielką przygodę w świecie Shinobi! Dołącz do nas już dziś!

Ogłoszenie

1 Zgodnie z ustawą z dnia 04.02.1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) forum i cała jego zawartość podlega ochronie praw autorskich ˆ
2 Zaszła zmiana odnośnie poziomów chakry. Od teraz są limity, których nie da się przekroczyć bez wspomagaczy (10 000 chakry), a także odpowiednie poziomy chakry niosą za sobą pewne efekty.
3 Miejcie oko na SPRAWY ADMINISTRACYJNE!
4 Od tej pory Akademia Ninja jest zamknięta dla graczy. Zaczynamy grę od Genina. (Akademia działa dla NPC)

#1 16-02-2020 15:29:48

 Eren

https://i.imgur.com/NyVlGfS.jpg

Skąd: Nie wiem XD
Zarejestrowany: 17-12-2019
Posty: 202
Punktów :   
Dziewczyna/Chłopak: Chłopak

Misja rangi D-Eren

Cel: Jedno z pól treningowych trzeba dopracować. Zanim wejdzie tam ekipa remontowa wymontuj stare akcesoria treningowe.
Poszedłem na miejsce aby wykonać zlecenie. Po jakimś kwadransie jestem na miejscu. Zacząłem od użycia na polu treningowym doro bunshin no jutsu dzięki pozostawionemu przez kogoś błotu. Zaczęliśmy rozmontowywać manekiny. Po jakiś pięciu minutach skończyliśmy
-No w sumie szybko skończyliśmy z tymi manekinami - powiedziałem a klony przytakneły. Po około 30 minutach wszystko było ok. Poszedłem odebrać wynagrodzenie. Jak jużywać je odebrazem wróciłem do domu.

Ostatnio edytowany przez Eren (16-02-2020 15:30:24)

Offline

 
Kunai

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ciechocinek spa