Naruto Club

Przeżyj wielką przygodę w świecie Shinobi! Dołącz do nas już dziś!

Ogłoszenie

1 Zgodnie z ustawą z dnia 04.02.1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) forum i cała jego zawartość podlega ochronie praw autorskich ˆ
2 Zaszła zmiana odnośnie poziomów chakry. Od teraz są limity, których nie da się przekroczyć bez wspomagaczy (10 000 chakry), a także odpowiednie poziomy chakry niosą za sobą pewne efekty.
3 Miejcie oko na SPRAWY ADMINISTRACYJNE!
4 Od tej pory Akademia Ninja jest zamknięta dla graczy. Zaczynamy grę od Genina. (Akademia działa dla NPC)

#1 26-10-2020 11:43:12

Shin

https://i.imgur.com/NyVlGfS.jpg

6121647
Zarejestrowany: 27-02-2008
Posty: 169
Punktów :   

Misja Rangi B - Shin

Cel: Mimo że od wojny z Ise minęło sporo czasu, to wciąż nie każdy jest pogodzony z nowymi granicami. Drobna organizacja Amegiri złożona z dawnych ninja Kraju Deszczu kryje się w górach na granicy z Krajem Ziemi. Jej liderem jest posiadacz Kekkei Genkai Kibaku Nendo, który wykorzystuje swą glinę do ataków na strażników oraz patrole Kraju Ognia w okolicach Ame-Gakure. Niegdyś był on Chuuninem, któremu prognozowano rychły awans na Jounina. Oprócz niego w organizacji jest 6 innych członków. Dwóch z nich nie potrafi korzystać z chakry, czterech było geninami, a dwóch chuuninami. Twoim celem jest przede wszystkim schwytanie lidera organizacji i dostarczenie go do Konohy. Reszta członków nie jest istotna, aczkolwiek zalecane jest ich wyeliminować, bądź schwytać.
Wynagrodzenie: 600 Ryo za lidera + 50 Ryo za każdego wyeliminowanego członka organizacji


https://i.imgur.com/5XX8oLV.png

Offline

 

#2 12-01-2024 15:38:17

Shin

https://i.imgur.com/NyVlGfS.jpg

6121647
Zarejestrowany: 27-02-2008
Posty: 169
Punktów :   

Re: Misja Rangi B - Shin

Jako młody chuunin z Konohy, stoję przed jednym z największych wyzwań w mojej dotychczasowej karierze shinobi. Moim zadaniem jest schwytanie lidera niebezpiecznej organizacji Amegiri, znanego ze swojego Kekkei Genkai - Kibaku Nendo, który pozwala mu na tworzenie i manipulowanie wybuchową gliną. Misja ta wymaga starannego planowania i przygotowań, aby zminimalizować ryzyko i zwiększyć szanse na sukces. Przede wszystkim czas na przygotowania, poświęcam czas na zgłębienie informacji o moim celu. Badam archiwa Konohy, szukając raportów z poprzednich starć z użytkownikami Kibaku Nendo, szczególnie koncentrując się na zdolnościach i technikach ich lidera gdyż on gra kluczową role w moim zadaniu.

Poza zbieraniem informacji na temat zdolności dziedzicznej lidera, zdobywam również wiedzę o jego stylu walki i potencjalnych słabościach. Analizuję również mapy i raporty wywiadowcze, aby zidentyfikować potencjalne miejsca kryjówki Amegiri w górach. Muszę być przygotowany na każdą ewentualność. Kolejnym krokiem przygotowań jest intensywny trening. Wiedząc, że będę musiał zmierzyć się z unikalnymi technikami Kibaku Nendo, koncentruję się na rozwijaniu i udoskonalaniu moich jutsu. Spędzam długie godziny na treningu z byłym sensei i samodzielnych ćwiczeniach, szczególnie skupiając się na technikach, które mogą skutecznie przeciwstawić się jego wybuchowej glinie. Opracowuję również taktyki, które pozwolą mi wykorzystać moje zdolności Jinchuriki i kontrolę nad chakrą Kyuubiego.

Ostatnim elementem przygotowań jest zgromadzenie niezbędnego ekwipunku. Oprócz standardowego zestawu narzędzi ninja, takich jak Kunai i Shuriken, zaopatruję się w specjalistyczne Fuuma Shuriken, które mogą być kluczowe w walce na dystans. Nie zapominam także o bombach dymnych, które mogą być użyteczne do szybkiego wycofania się lub zdezorientowania przeciwnika. Każdy element mojego wyposażenia jest starannie wybrany i sprawdzony - nie ma miejsca na błędy.

Teraz, w pełni przygotowany i skupiony na swoim zadaniu, jestem gotów opuścić bezpieczne mury Konohy i wyruszyć w góry, aby stawić czoła organizacji Amegiri i ich niebezpiecznemu liderowi. Moja determinacja i umiejętności zostaną wystawione na próbę, ale jestem gotowy stawić czoła temu wyzwaniu.


https://i.imgur.com/5XX8oLV.png

Offline

 

#3 12-01-2024 15:58:26

Shin

https://i.imgur.com/NyVlGfS.jpg

6121647
Zarejestrowany: 27-02-2008
Posty: 169
Punktów :   

Re: Misja Rangi B - Shin

Wyruszając o świcie, skierowałem się ku górom, idąc ścieżką, którą wyznaczyłem na podstawie zebranych informacji. Góry te były znane z ostrej, nierównej topografii i zmiennej pogody. Musiałem być przygotowany na wszystko, od nagłych opadów deszczu po niebezpieczne, skaliste wzniesienia. Wędrówka wymagała nie tylko fizycznej wytrzymałości, ale również umiejętności przetrwania. Było to dosyć trudne mimo korzystania z moich umiejętności shinobi. Ostrzegany przez moje zwiększone zmysły, unikałem dzikich zwierząt oraz miejsc, gdzie mogłem natrafić na członków Amegiri. W miarę zbliżania się do potencjalnych schronień Amegiri, moje ruchy stawały się bardziej skryte. Poruszałem się głównie nocą, wykorzystując ciemność do ukrycia mojej obecności. Każdy mój krok był cichy i rozważny, aby nie zwracać uwagi. Korzystając z moich umiejętności percepcji, zacząłem zauważać subtelne ślady świadczące o obecności innych osób. Ślady stóp na miękkiej ziemi, pozostałości po użyciu jutsu. Te wszystkie znaki potwierdzały, że byłem na właściwym szlaku. Po jakimś czasie natrafiłem na ślady, które były wyraźnie odmienne od naturalnego otoczenia. Zauważyłem nieregularne wzniesienia i zagłębienia ziemi, które nie pasowały do naturalnej formacji terenu. Po bliższej inspekcji, stało się jasne, że są to ślady po jutsu natury Doton - technice manipulowania ziemią. Przy bliższej obserwacji, dostrzegłem nieregularności, które wskazywały na ukryte wejście. Ziemia w tym miejscu była przemieszczana w taki sposób, aby stworzyć naturalnie wyglądające zasłonięcie, ale dla wytrenowanego oka shinobi, było to oczywiste. Delikatnie dotykając ziemi, poczułem lekkie drgania - znak, że za tą fasadą musi być coś więcej. Stałem przed cieżkim zadaniem znalezienia zamaskowanego przejściem, które było wynikiem sprytnego użycia jutsu Doton. To wejście było zaprojektowane, aby zlewać się z otaczającym je naturalnym krajobrazem, czyniąc je niemal niewidocznym dla nieostrożnego oka.

Wejście do kryjówki było ukryte pod grubą warstwą ziemi i kamieni, które wydawały się być częścią naturalnego zbocza górskiego. Ziemia była starannie uformowana w taki sposób, aby naśladować naturalne warstwy skalne, a niewielkie zagłębienia i nierówności sprawiały, że wyglądała na niezakłóconą przez ludzką rękę. Rozmiar wejścia był na tyle mały, że mógł przejść przez nie tylko jeden człowiek na raz, co świadczyło o ostrożności i chęci utrzymania kryjówki w tajemnicy. Wyraźnie było widać, że ninja używający techniki Doton musiał być bardzo doświadczony, ponieważ precyzja, z jaką ziemia była uformowana, świadczyła o wysokim poziomie kontroli chakry. Kształt wejścia był zaprojektowany tak, aby umożliwić łatwe zamknięcie go z wewnątrz, co wskazywało na możliwość szybkiego uszczelnienia kryjówki w przypadku zagrożenia. W momencie odkrycia wejścia, delikatnie dotknąłem powierzchni ziemi, wyczuwając pod nią pustkę. Moje doświadczenie jako shinobi pozwoliło mi na wykrycie subtelnych różnic w gęstości i teksturze ziemi, co zdradziło obecność ukrytego przejścia. Wykorzystując moje rozwinięte zmysły, potrafiłem wyczuć nawet najlżejsze drgania i zmiany w otoczeniu, co dodatkowo potwierdziło moje przypuszczenia. Odkrycie ukrytych, drewnianych drzwi było decydującym momentem w mojej misji. Stojąc przed wejściem do kryjówki Amegiri, zdałem sobie sprawę, że każdy kolejny krok mógłby mnie wprowadzić w sam środek niebezpieczeństwa. Moje serce biło szybciej, ale umysł pozostał skupiony i czujny, gotowy na nadchodzące wyzwania.


https://i.imgur.com/5XX8oLV.png

Offline

 
Kunai

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ciechocinek sale konferencyjne