Naruto Club

Przeżyj wielką przygodę w świecie Shinobi! Dołącz do nas już dziś!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

1 Zgodnie z ustawą z dnia 04.02.1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) forum i cała jego zawartość podlega ochronie praw autorskich ˆ
2 Zaszła zmiana odnośnie poziomów chakry. Od teraz są limity, których nie da się przekroczyć bez wspomagaczy (10 000 chakry), a także odpowiednie poziomy chakry niosą za sobą pewne efekty.
3 Miejcie oko na SPRAWY ADMINISTRACYJNE!
4 Od tej pory Akademia Ninja jest zamknięta dla graczy. Zaczynamy grę od Genina. (Akademia działa dla NPC)

#1 01-03-2018 15:38:44

Hayato

https://i.imgur.com/oAqsbnN.jpg

Zarejestrowany: 16-12-2012
Posty: 85
Punktów :   

Misja rangi C - Hayato

Cel: Na polach uprawnych niedaleko wioski grasuje banda drobnych złodziei która niszczy pola i okrada gospodarzy. Nie są oni wyszkoleni jako ninja, ale mogą stawiać opór, schwytaj ich i przyprowadź do wioski.

Przybyłem do gabinetu Hokage po kolejną misję, po wysłuchaniu jej celu od razu wyruszam w wyznaczone miejsce.
Dzisiejszego dnia na ulicach wioski był spory tłok więc przebrnięcie przez tych wszystkich ludzi trochę mi zajęło, po drodze pomogłem jeszcze starszej kobiecie z zakupami.
Gdy dotarłem do bram wioski znacznie przyśpieszyłem i ruszyłem już bezpośrednio na pola na których grasuje szajka złodziejaszków.
-*Pora sprawdzić rezultaty tak długiego treningu.* - pomyślałem lecz jednocześnie zdawałem sobie sprawę z tego, że taki przeciwnik to kiepski sprawdzian umiejętności.
Po kilkunastu minutach docieram na miejsce akuratnie nakryłem gagatków na gorącym uczynku
-Dość tego! - krzyknąłem w stronę "oprawców"
-Co? Kim Ty niby jesteś żeby wydawać nam polecenia pajacu? My tu stanowimy prawo!
-Tylko i wyłącznie według was. Przysyła mnie wioska, pójdziecie ze mną po dobroci czy mam wam skopać dupska? - było ich pięciu, wszyscy uzbrojeni w rzeczy typu kije, deski, jeden z nich ma nawet katane
-Taki chłystek jak Ty? Nie rozśmieszaj nas! Mamy przewagę liczebną. Brać go!
Cała piątka rusza w moim kierunku jeden z drugim
-Skoro tego chcecie... - pierwszy z nich wykonuje zamach swoją "sztachetą" bez problemu robię unik, błyskawicznie wystawiając nogę o którą się potyka a następnie wymierzam mu dość silny cios w kark po czym upada na ziemię. Nie stracił przytomności ale odczuwa dość duży ból.
Kolejny próbuje walkę w ręcz, chwilę bawię się z im parując wszystkie jego ciosy, gdy się trochę zmęczył wymierzam jeden cios pięścią w jego brzuch, tak jak jego poprzednik osuwa się na ziemię.
Pozostał trójka postanowiła połączyć siły. Okrążyli mnie i ruszają do ataku.
Stałem chwilę bez ruchu wyczekując aż będą w odpowiedniej odległości. Wyskakuję w powietrze i zaczynam się obracać
-Konoha Gourki Senpuu! - każdy z moich oponentów otrzymuje po mocnym kopniaku, gdy skończyłem się obracać wszyscy leżeli już na deskach.
-Dobra macie 5 minut żeby się pozbierać! Pójdziecie ze mną do wioski gdzie zostaniecie osądzeni. Jeżeli dalej będziecie sprawiać problem zacznę walkę na serio.
Po kilku minutach oprzytomnieli -Dobra, nam już wystarczy prowadź.
-O nie, nie wy przodem chce mieć was na oku
Wracam razem grzecznie do wioski. A ja udaję się na kolejną misję.

Ostatnio edytowany przez Hayato (01-03-2018 15:39:36)

Offline

 
Kunai

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ciechocinek spa