Naruto Club

Przeżyj wielką przygodę w świecie Shinobi! Dołącz do nas już dziś!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

1 Zgodnie z ustawą z dnia 04.02.1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) forum i cała jego zawartość podlega ochronie praw autorskich ˆ
2 Zaszła zmiana odnośnie poziomów chakry. Od teraz są limity, których nie da się przekroczyć bez wspomagaczy (10 000 chakry), a także odpowiednie poziomy chakry niosą za sobą pewne efekty.
3 Miejcie oko na SPRAWY ADMINISTRACYJNE!
4 Od tej pory Akademia Ninja jest zamknięta dla graczy. Zaczynamy grę od Genina. (Akademia działa dla NPC)
  • Index
  •  » Misje
  •  » Misja Rangi C - Anbu - Ichizo

#1 03-10-2017 18:06:44

Ichizo Hyuuga

https://i.imgur.com/NyVlGfS.jpg

Zarejestrowany: 10-03-2013
Posty: 132
Punktów :   

Misja Rangi C - Anbu - Ichizo

Cel: Odzyskaj zwój z tajnymi informacjami, który został skradziony przez 3 zbiegłych geninów z Konohy. Chcą dzięki niemu zyskać przychylność i dostać się w szeregi shinobi z Oto. 2 z nich reprezentuje niski poziom lecz 3 jest użytkownikiem Gałęzi grzechu pod nazwą Kogut i może stanowić nie lada wyzwanie. Genini nie mogą zginąć a zostać sprowadzeni do wioski i postawieni przed sądem.

Po otrzymaniu misji ruszam od razu bramą skierowaną w stronę Oto.
-Pierwsza misja Anbu...ciekawe jak się spiszę...


http://i226.photobucket.com/albums/dd80/neij18/byakugan3gg.gif

Offline

 

#2 09-05-2018 19:22:29

Ichizo Hyuuga

https://i.imgur.com/NyVlGfS.jpg

Zarejestrowany: 10-03-2013
Posty: 132
Punktów :   

Re: Misja Rangi C - Anbu - Ichizo

Biegnę już kilkanaście minut w stronę Oto, najwyższa pora złapać jakiś trop.
-Byakugan!
Przeglądam teren przed sobą, dostrzegam kilka śladów jakieś 500 metrów ode mnie
-*Chyba jestem na dobrej drodze, w prawdzie jeszcze ich nie widzę ale biorąc pod uwagę ilość śladów stup, mogę stwierdzić, że niedawno przebiegało tędy kilka osób.* - myślę poprawiając maskę Anbu
-Muszę się do niej przyzwyczaić, jeden jej plus, jest taki, że przeciwnicy nie dostrzegą moich białych oczów...
Po kolejnych kilkunastu minutach dostrzegam w oddali 3 źródła chakry, dwa słabe a jedno dość konkretne...
-To oni! Ten na przodzie z maczugą to pewnie posiadacz wspomnianego w zleceniu KG. Jego ciało pokryte jest swego rodzaju zbroją...Ciężko będzie się przez nią przebić...
Przyśpieszam a w dłoni zaczynam formować łuk z chakry...
-Muszę ich trochę spowolnić.


http://i226.photobucket.com/albums/dd80/neij18/byakugan3gg.gif

Offline

 

#3 09-05-2018 19:45:47

Ichizo Hyuuga

https://i.imgur.com/NyVlGfS.jpg

Zarejestrowany: 10-03-2013
Posty: 132
Punktów :   

Re: Misja Rangi C - Anbu - Ichizo

Po chwili doganiam swój cel, trzymam się w bezpiecznej odległości około 20 metórw. Łuk jest już gotowy
-Dobra pora na pierwszego... - chwilę celuję i wypuszczam strzałę która leci prosto w kostkę pierwszego z nich...obrywa po czym upada na ziemię
-Cholera! Dostałem! - pozostała dwójka momentalnie się zatrzymuje -Co jest!? - woła zdenerwowany lider tego tercetu. Odwraca się i dostrzega postać w masce Anbu stojącego jakieś 15 metrów od nich
-Czyli jednak się spostrzegli, że pożyczyliśmy sobie zwój.
-Na rozkaz Hokage wrócicie ze mną do wioski, po dobroci lub siłą. Wybierajcie.
-Chyba sobie kpisz nas jest trójka! - woła jeden z chłystków
-Dobrze gadasz! W pojedynke chuja nam zrobi! - odpowiada drugi
Shinobi z maczugą chwile myśli...
-Dobra zróbmy tak...wasza dwójka się z nim rozprawi. Na pewno dacie sobie z nim radę. A ja pójdę przodem i sprawdzę czy nie ma jakiejś zasadzki. Możliwe, że nie jest sam.
-Yyyyy myślisz, że damy sobie radę z członkiem Anbu? Aż tak w nas wierzysz?
-Pewnie, czemu nie? Brać go! - odwraca się i rusza przed siebie -*Idioci...jak myślicie, że na waszym poziomie macie jakieś szanse? Macie mi kupić trochę czasu...
-A więc siłą?
Dwójka geninów rusza w moim kierunku...-Nie mam na was czasu muszę zająć się waszym szefem...- obiegają mnie jeden staje 5 metrów przede mną drugi zaś kilka metrów z tyłu. Na kiwnięcie głowy ruszyli na mnie próbując swoich sił w taijustu, pierwszy wykonuje kilka prostych uderzeń  które po prostu paruję, drugi myśląc, że jestem zajęty walką i o nim zapomniałem próbuje wymierzyć mi cios w tył głowy, nie wiedział iż przez cały czas go widziałem uchylam głowę a jego pięść trafiła idealnie w nochal swojego towarzyszka który upada na ziemię i zalewa się krwią. Ja w tym czasie wymierzam cios łokciem w brzuch drugiego przeciwnika na następnie kilka uderzeń Juukena. Po ostatnim traci przytomność, drugiego nokautuję nie ostrą częścią kunaia.
-Teraz pora na waszego szefa...
Ruszam w pościg...


http://i226.photobucket.com/albums/dd80/neij18/byakugan3gg.gif

Offline

 

#4 09-05-2018 20:16:57

Ichizo Hyuuga

https://i.imgur.com/NyVlGfS.jpg

Zarejestrowany: 10-03-2013
Posty: 132
Punktów :   

Re: Misja Rangi C - Anbu - Ichizo

-Daleko nie uciekł...idioto bez tej maczugi poruszałbyś się szybciej...do tego myślisz, że nie zauważyłem tej "pułapki"?
Doganiam go w zastraszającym dla niego tempie w pewnym momencie zatrzymuje się i odwraca w moim kierunku
-Dobra! Koniec tego pedalskiego joggingu! Pokaż co potrafisz! - mówiąc to macha ręką "przywołując" mnie do siebie
-*Dobrze wiem, że jak wykonam kolejny krok uruchomię twoja pułapkę, ale ok*
Stawiam kolejny krok i usłyszałem charakterystyczny zgrzyt zza moich pleców wylatuje prosto we mnie strzał która porusza się z dość dużą prędkością, na twarzy mojego oponenta widzę uśmiech ale nie trwał on zbyt długo ponieważ gdy strzała była już blisko mnie zrobiłem unik i wbiła się w pobliskie drzewo.
-Ale jak!?
-Mam swoje sposoby. A więc jak poddajesz się czy mam z tobą zrobić to samo co z tamtą dwójką?
-Jeżeli myślisz, że tak łatwo Ci ze mną pójdzie to jesteś w błędzie. - przeciwnik unosi maczugę i wykonuje kilka uderzeń ale przed każdym się uchyliłem następnie przechodzę do ofensywy uderzając go serią ciosów nie robiącym na nim zbyt dużego wrażenia.
-Jeżeli myślisz, że takimi ciosami coś wskórasz to jesteś w błędzie. A teraz kończmy to! - przeciwnik odskakuje kilka metrów w tył, widzę jak kumuluje chakrę i wykonuje zamach maczugą z której wylatują dziesiątki kolców
-Niezłe.. - mówiąc to biorę zamach i zaczynam się kręcić w okół własnej osi tworząc istny wir z chakry -Hakkeshou: Kaiten! - wszystkie kolce zostały odbite
-Już gdzieś to widziałem! Jesteś cholernym Hyuuga!
-Gratuluję spostrzegawczości a teraz szykuj się na porażkę. *Zdaję sobie sprawę, że muszę najpierw zniszczyć twoją zbroję...mam pewien pomysł. - z całą moją szybkością pojawiam się przed przeciwnikiem i po raz kolejny wymierzam mu kolejna serię ciosów mojej "delikatnej pięści" po ostatnim z nich upada na ziemię. A ja odskakuję do tyłu.
-Przestań mnie łaskotać! - mówi podnosząc się z ziemi jego zbroja praktycznie nie została naruszona
-Przestanę. Teraz zaboli... - składam pieczęć i następuje dość silny wybuch - przy ostatnim ciosie przykleiłem mu do klaty inskrypcje dużej eksplozji.
Gdy dym opada widzę jak Genin próbuje się podnieść co nawet mu się udaje , jego zbroja jest cał popękana ale jeszcze się na nim trzyma
-To za mało... - odpowiada cieżko oddychając nie zauważywszy tego, że pojawiłem się przed nim
-Hakke Kuushou! - poduch chakry uderza nim o skały stojące kilka metrów z nim powodując odpadniecie skruszonej zbroi...-Teraz mam szansę! - staję w charakterystycznej dla Hyuugi pozie zaczynam uderzać w przeciwnika jak z karabinu maszynowego
-Hakke Rokujuuyonshou! - blokując wszystkie 64 wyloty chakry. Oponent osuwa się nieprzytomny na ziemię.
Po chwili odpoczynku zbieram go z ziemi wracam po pozostałą dwójkę która pomału dochodziła do siebie i potulnie wraz ze mną wracają do wioski.

Ostatnio edytowany przez Ichizo Hyuuga (09-05-2018 20:19:10)


http://i226.photobucket.com/albums/dd80/neij18/byakugan3gg.gif

Offline

 
  • Index
  •  » Misje
  •  » Misja Rangi C - Anbu - Ichizo
Kunai

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
nocleg w ciechocinku cryptomonnaies savo