Naruto Club

Przeżyj wielką przygodę w świecie Shinobi! Dołącz do nas już dziś!

Ogłoszenie

1 Zgodnie z ustawą z dnia 04.02.1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) forum i cała jego zawartość podlega ochronie praw autorskich ˆ
2 Zaszła zmiana odnośnie poziomów chakry. Od teraz są limity, których nie da się przekroczyć bez wspomagaczy (10 000 chakry), a także odpowiednie poziomy chakry niosą za sobą pewne efekty.
3 Miejcie oko na SPRAWY ADMINISTRACYJNE!
4 Od tej pory Akademia Ninja jest zamknięta dla graczy. Zaczynamy grę od Genina. (Akademia działa dla NPC)

#1 26-07-2018 16:18:46

Gentaro

https://i.imgur.com/oAqsbnN.jpg

Zarejestrowany: 16-07-2018
Posty: 16
Punktów :   

Misja rangi D - Gentaro

Cel: Jedno z pól treningowych trzeba dopracować. Zanim wejdzie tam ekipa remontowa wymontuj stare akcesoria treningowe.

Po odebraniu zlecenia kieruje się od razu w stronę pola treningowego .

Offline

 

#2 26-07-2018 22:13:09

Gentaro

https://i.imgur.com/oAqsbnN.jpg

Zarejestrowany: 16-07-2018
Posty: 16
Punktów :   

Re: Misja rangi D - Gentaro

Po pewnym czasie docieram na wskazane pole treningowe, rozglądam się dostrzegam sporo niepotrzebnych belek z tarczami i różnymi innymi rzeczami.
-Sporo tutaj tego, wszystko trzeba zdemontować...dobrze, że nie muszę robić tego ręcznie. - po tych słowach unoszę prawą dłoń z urny na plecach wydobywa się piach formuję z niego coś w rodzaju piaskowej liny, która oplątuje się wokół pierwszej niepotrzebnej belki, poruszam ręką w górę po czym piach wyrywa belkę z ziemi, odstawiam ją na bo i powtarzam czynność tyle razy ile potrzeba. Belek jest 10. Schodzi mi z tym kilkanaście minut.
-Jak dobrze, że posiadam tą zdolność...
Wysyłam piach aby usunął jeszcze zbędne, stare tarcze poprzybijane do pobliskich drzew.
-Sprawnie mi poszło, pora wracać.

Offline

 
Kunai

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
spa Ciechocinek pakiety