Naruto Club

Przeżyj wielką przygodę w świecie Shinobi! Dołącz do nas już dziś!

Ogłoszenie

1 Zgodnie z ustawą z dnia 04.02.1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) forum i cała jego zawartość podlega ochronie praw autorskich ˆ
2 Zaszła zmiana odnośnie poziomów chakry. Od teraz są limity, których nie da się przekroczyć bez wspomagaczy (10 000 chakry), a także odpowiednie poziomy chakry niosą za sobą pewne efekty.
3 Miejcie oko na SPRAWY ADMINISTRACYJNE!
4 Od tej pory Akademia Ninja jest zamknięta dla graczy. Zaczynamy grę od Genina. (Akademia działa dla NPC)

#1 29-11-2017 17:09:06

Yutaro

https://i.imgur.com/NyVlGfS.jpg

Zarejestrowany: 25-11-2017
Posty: 80
Punktów :   

Misja Rangi D - Yutaro

Cel: Na brzegu wyspy, na której znajduje się wioska doszło do osunięcia się klifu. W wodzie znajduje się sporo śmieci, pomóż je wyłowić.

Biorę potrzebny mi sprzęt do wyławiania i ruszam w stronę brzegu.
Podróż chwile zajmie bo z całym tym asortymentem ciężko się biega...

Offline

 

#2 09-12-2017 14:06:42

Yutaro

https://i.imgur.com/NyVlGfS.jpg

Zarejestrowany: 25-11-2017
Posty: 80
Punktów :   

Re: Misja Rangi D - Yutaro

Po 30 minutach jestem na miejscu
-Rzeczywiście masa śmieci...bez klonów się nie obejdzie...samemu zeszło by mi z tydzień.
Ostrożnie zeskakuję do wody, za pomocą chakry przesłanej do stóp poruszam się po tafli wody.
Składam gest i po chwili obok mnie pojawia się 5 moich lodowych kopii..
-Do roboty panowie!
Klony z wielkim zapałem wzięli się do zbierania śmieci, dziwne to było ponieważ mi strasznie nie chciało się to robić...
Po około godzina pierwsza sterta śmieci była już gotowa do wyniesienia, wraz z klonami wynosimy worki po klifie do góry.
-Ufff, mam jeszcze zakwasy po treningu...dobra już dużo nie zostało, wracamy na dół, końcyzmy sprzątać i odpoczynek.
Wróciliśmy na dół i kontynuujemy zbieranie tego syfu. Minęła kolejna godzina po której reszta śmieci została już przez nas zebrana, ponownie wynosimy je na górę.
-Dobra robota! - po tych słowach składam gest a klony zamieniają się lodowe bryły
Wracam do gabinetu Mizukarga po kolejną misję.

Offline

 
Kunai

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Organizacja konkursów sms weekend wellness ciechocinek