Naruto Club

Przeżyj wielką przygodę w świecie Shinobi! Dołącz do nas już dziś!

Ogłoszenie

1 Zgodnie z ustawą z dnia 04.02.1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) forum i cała jego zawartość podlega ochronie praw autorskich ˆ
2 Zaszła zmiana odnośnie poziomów chakry. Od teraz są limity, których nie da się przekroczyć bez wspomagaczy (10 000 chakry), a także odpowiednie poziomy chakry niosą za sobą pewne efekty.
3 Miejcie oko na SPRAWY ADMINISTRACYJNE!
4 Od tej pory Akademia Ninja jest zamknięta dla graczy. Zaczynamy grę od Genina. (Akademia działa dla NPC)

#1 03-12-2017 12:04:34

Batel

https://i.imgur.com/NyVlGfS.jpg

Zarejestrowany: 08-06-2014
Posty: 161
Punktów :   

Misja Rangi B - Batel

Cel: Tym razem będziesz robić za kuriera. Twoim zadaniem jest przeniesienie osobistej informacji od jednego z radnych wioski do Kraju Fal. Niby zadanie nie jest trudne, jednak patrząc na zagrożenia walki występujące na tym wzburzonym terenie musisz mieć się na baczności. 10km od głównej wioski znajduje się mała osada, tam odbiorca wiadomości sam Ciebie znajdzie.
Wynagrodzenie: 500ryo

Zostałem wezwany do siedziby Sandaime dawno mnie tam nie było udałem się odrazu do niej na miejscu odrazu kazali mi udać się do biura sandaime. Kiedy wszedłem i odrazu usłyszałem:
- Batel zauważyliśmy że nie masz co robić ostatnio w wiosce i tylko trenujesz ,więc mamy dla ciebie zadanie.
- Dobrze jakoś ostatnio mi się trochę nudziło... więc co mam zrobić.
- Twoim zadaniem będzie przenieść informacji od jednego z radnych naszej wioski do kraju fal. Informacje przekażesz w małej osadzie oddalonej o 10 km od głównej wioski. Zadanie nie jest trudne ale uważaj ponieważ bo jest wysokie zagrożenie walki na tych terenach.- położył zwój z informacjami na blacie biurka/ po chwili zastanawiania się wziąłem zwój oraz wszyłem z biura Sandaime i udałem się do głównej bramy wioski. Bez chwili wahania wyszedłem z wioski i udałem się do kraju fal poprzez kraj ognia. Udałem się na trakt i zacząłem iść do kraju ognia.

Offline

 

#2 08-12-2017 20:10:01

Batel

https://i.imgur.com/NyVlGfS.jpg

Zarejestrowany: 08-06-2014
Posty: 161
Punktów :   

Re: Misja Rangi B - Batel

Po kilku dniach podróży byłem już w kraju ognia. Pomyślałem sobie żeby zrobić sobie tylko 2 dwie przerwy aby nie odciągać podczas podróży ponieważ kraj fal był już nieopodal mojego zasięgu ale dale szłem ponieważ postanowiłem zrobić sobie przerwe o wiele potem na noc aby móc odpocząć wieczorem. Po wielu godzinach marszu zboaczyłem zniszczoną karawanę kupiecką podszedłem koło niej były 3 wilki. Widziałem że szarpały jakieś truchło, postanowiłem że przerwę im ucztę i zakatowałem jednego z nich rzutem kunejem w głowę. Na całe szczęście trafiłem. Pozostałe dwa rzuciły się na mnie, zdjąłem kosę oraz gunbai z pleców pierwszego z nich odepchnąłem za pomocą gunbaia. Następny wzbił się w powietrzem zareagowałem dość szybko by przebić jego bok kosą. Wilk padł trupem na ziemie. Ostatni z wilków zaszedł mi na plecy po czym skoczył na mnie i wbił mi pazury w plecy raniąc mnie przy tym. Na całe szczęście mnie nie przewalił gdyby to zrobił było by ze mną krucho jak z tym truchłem ,które wilki szarpały przed moim przybyciem. Zrobiłem szybki obrót przewaliłem wilka kopnięciem do góry brzuchem po czym podbiegłem do niego szybko wyciągnołem swój sztylet i wypatroszyłem go rozcinając mu brzuch.
Po zabiciu wilków postanowiłem się trochę rozejrzeć koło karawany. Najpierw podszedłem do truchła ,było to truchło konia ale nigdzie nie widziałem ludzkiego ciała czyli właściciel powinien jeszcze żyć. Poszłem rozglądać się dalej tym razem do wozu ,który był przykryty płachtą. Po dniosłem płachte pod ,którą leżał pewien mężczyzna ,który powiedział:
- Dziękuje za ratunek.- Podał mi pandarz którym opatrzyłem sobie plecy.
- Nie ma za co ale musisz sobie poszukać nowego konia.
- Niestety moja kelpi umarła była dobrym koniem. Zmieniając temat jak masz na imię i jak ci mogę się odwdzięczyć?
[color=#99CC00- Na imię mam Kazuto [skłamałem aby nie narazić się na rozpowrzechnienie się o mnie informacji]. I nie potrzeba mi nic w zamian zobaczyłem osobę w potrzebie to pomogłem i moge pomóc na mojej mapie jest osada w ,które będziesz mógł kupić prawdopodobnie nowego konia.[/color]
- Dziękuje naprawdę nie wiem jak ci się odwdzięczę i przyokazji nazywam się Yukine. - zaczęliśmy ciągnąć wóz do osady.
Po godzinie ciągnięcia wozu dotarliśmy do osady.
- Dziękuję mam jeszcze jedną prośbę możesz przypilnować mojego wozu zanim nie kupie nowego konia?
- I tak miałem zrobić sobie przerwę od mojej podróży czmu nie
Ruszył porozmawiać z opiekunem osad na temat nowego konia. Po godzinie wrócił z koniem.
- Kosztował mnie 3/4 moich oszczędności i tak nie jest tyle warty ale cóż musi wystarczyć- Zaprzęgł konia do wozu.
- Przy okazji Kazuto dokąd się wybierasz.
- Do kraju fal aby odwiedzić swoją rodzine - Powiedziałem to z fałszywym uśmiechem na twarzy.
- Co za zbieg okoliczności ja też tam się wybieram zabiorę cię tam aby odwdzięczyć się za wszystko wskakuj na wóz- Wystawił do mnie ręke na znak jego obietnicy i spłaty długu
- Dobra czemu nie podróż minie weselej wystawisz mnie 11 km od wioski głównej ponieważ moja rodzina mieszka w niewielkiej osadzie ?
-Czemu nie i tak zawdzięczam ci wiele.- Po tych słowach weszłem na jego wóz i wróciliśmy na trakt w stronę kraju fal.

Offline

 

#3 09-12-2017 12:47:10

Batel

https://i.imgur.com/NyVlGfS.jpg

Zarejestrowany: 08-06-2014
Posty: 161
Punktów :   

Re: Misja Rangi B - Batel

Po kilku dniach podróży byliśmy nieopodal mostu prowadzącego do kraju fal. Nagle ze drzewa zeskoczyła jakaś tajemnicza postać była uzbrojona w krótki miecz i maska na twarzy, za niej wyszkoczył dwie inne osoby jedna z maczugą a drugi z włócznią obaj także nosili maskę. Pierwszy z nich powiedział:
-Oddajcie wasze kosztowności a nikomu nie stanie się krzywda.
-Dobrze...- Przerwałem wypowiedzi kupcowi wstając z wozu mówiąc -odejdźcie z tond
-kpisz sobie z nas-Chwycił swój miecz który miał przypięty do pasa i wykierował go w moją stronę - co zrobi sz psie wiedząc że twoje życie jest zagrożone na jest więcej
- Was jest trójka- powiodłem po nich wzrokiem.-- A ja jestem jeden.
Ale wcale nie jest was więcej. To taki matematyczy paradoks.

- Znaczy że jak?
- Znaczy spierdalajcie stąd w podskokach.
- ahhahaahha nie jesteś tylko jeden.- po tych słowach za szarżował na mnie celując w moją głowę. Ja szybko zdjąłem gunbai z moich pleców I zkontrowałem jego atak uderzając go wbrzuhc jednym prostym pchnięciem w średnim użyciem siły. Mój przeciwnik odskoczył założyłem gunbai na plecy i zmieniłem go na kosę bojową. Szybko podbiegłem do mojego przeciwnika przełożyłem ostrze kosy za plecy mojego oponenta. Po czym go przyciągnąłem go do siebie na bliski dystans zaczołęm go bić pięścią po twarzy. Przerwali mi jego towarzysze atakując mnie. Wyciągnąłem kosę za pleców bandyty i kopnołem go w stronę je go towarzyszy uzbrojony w maczugę złapał go. Bandyta uzbrojony w włócznie dalej biegł w moją stronę. Gdy był na tyle blisko by mógł zakatować ja zrobiłem delikatny unik od ostrza przechylając się delikatnie w prawo. Szybko podniosłem swoją rękę i opuściłem ją na drewnianej części rękojeści trzymając ją a po chwili łamiąc jednym uderzeniem. Po czym odepchnołem bandyte do jego towarzyszy.
- Odejdzie póki macie szanse bo inaczej poleje się krew.- Po tych słowach uciekli.
- Dziękuje ci znowu mnie uratowałeś.
- Nie ma za co Yukine jedźmy dalej.- Wszedłem na wóz i znowu jechaliśmy.

Offline

 

#4 09-12-2017 13:04:14

Batel

https://i.imgur.com/NyVlGfS.jpg

Zarejestrowany: 08-06-2014
Posty: 161
Punktów :   

Re: Misja Rangi B - Batel

Po wielu godzinach dalszej podróż byliśmy już 12 km od wioski głownej.
-Żegnaj Yukine dziękuje za podróż- Po tych słowach zeskoczyłem z wozu na pobliske dzrzewoi zaczołem biec do pobliskiej osady. Po kilku godzinach byłem na miejscu przy karczmie czekał mnie zamaskowana postać pytająca mnie:
-Masz zwój z informacjami.
- Tak, daj mi chwile - Wyciągnąłem zwój i podałem mu go. Po czym zaczął się zapalać i znikł.  Po powrocie do wioski odrazu udałem się po swoje wynagrodzenie.

Offline

 
Kunai

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
nocleg w ciechocinku