Naruto Club

Przeżyj wielką przygodę w świecie Shinobi! Dołącz do nas już dziś!

Ogłoszenie

1 Zgodnie z ustawą z dnia 04.02.1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) forum i cała jego zawartość podlega ochronie praw autorskich ˆ
2 Zaszła zmiana odnośnie poziomów chakry. Od teraz są limity, których nie da się przekroczyć bez wspomagaczy (10 000 chakry), a także odpowiednie poziomy chakry niosą za sobą pewne efekty.
3 Miejcie oko na SPRAWY ADMINISTRACYJNE!
4 Od tej pory Akademia Ninja jest zamknięta dla graczy. Zaczynamy grę od Genina. (Akademia działa dla NPC)

#1 09-12-2017 16:02:15

Yutaro

https://i.imgur.com/NyVlGfS.jpg

Zarejestrowany: 25-11-2017
Posty: 80
Punktów :   

Misja rangi D - Yutaro

Cel: Pewien złodziej został złapany już po wykonaniu swojej akcji. Udaj się do jego mieszkania, gdzie powinien znajdować się skradziony pierścionek.

-To co teraz się mam bawić w detektywa?
-A i owszem, znajdź ten pierścionek i go tu przynieś. Tu masz klucze do jego mieszkania.
Obieram klucze i ruszam.

Offline

 

#2 09-12-2017 17:21:44

Yutaro

https://i.imgur.com/NyVlGfS.jpg

Zarejestrowany: 25-11-2017
Posty: 80
Punktów :   

Re: Misja rangi D - Yutaro

Po kilku minutach docieram do mieszkania złodziejaszka.
Otwieram drzwi i wchodzę do środka...
-Dobra gdybym był pierścionkiem to gdzie bym się schował?
Zaczynam przeszukiwać mieszkanie rozpoczynam od sypialni, dokładniej od szafek koło łóżka, wszystkie skarpetki rozwijam patrzę czy w środku gdzieś tam nie ma zaginionego pierścionka..
-Nic..
Przeszukałem wszystkie szuflady, sprawdziłem wyżej na żyrandolu, w doniczkach kwiatków...
W tym pokoju nie znalazłem niczego, kieruję się w stronę łazienki.
Dokładnie sprawdzam obudowę wanny, rozkręcam słpuczkę, sprawdzam odpływ...
-Dalej nic..dobrze to schował...Jaką mam mieć pewność, że tutaj go zostawił, może wyniósł go gdzieś poza mieszkanie? No nic została jeszcze kuchnia...
Wchodzę do kuchni, sprawdzam pojemniki na sztućce, wnętrze lodówki, otwieram piekarnik dokładnie go sprawdzając i praktycznie wszystkie miejsca w których można by było schować tak mały przedmiot...
-Cholera! Nawet w zamrażarce sprawdzałem nic tam nie ma...zaraz...no co mu tyle lodu w kostkach skoro nie ma upałów?
Wyjmuje owe kostki lodu i wrzucam wszystkie do zlewu, zalewam je ciepłą wodą i czekam aż się rozmrożą...
-Szczwany lisie... - mówię będąc pełnym podziwu dla pomysłowości złodziejaszka
Po chwili lód się roztopił a moim oczom ukazuje się skradziony pierścionek
-Nareszcie...
Opuszczam mieszkanie, zamykam drzwi i podążam oddać pierścionek i odebrać wynagrodzenie.

Offline

 
Kunai

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
spa Ciechocinek pakiety