Naruto Club

Przeżyj wielką przygodę w świecie Shinobi! Dołącz do nas już dziś!

Ogłoszenie

1 Zgodnie z ustawą z dnia 04.02.1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) forum i cała jego zawartość podlega ochronie praw autorskich ˆ
2 Zaszła zmiana odnośnie poziomów chakry. Od teraz są limity, których nie da się przekroczyć bez wspomagaczy (10 000 chakry), a także odpowiednie poziomy chakry niosą za sobą pewne efekty.
3 Miejcie oko na SPRAWY ADMINISTRACYJNE!
4 Od tej pory Akademia Ninja jest zamknięta dla graczy. Zaczynamy grę od Genina. (Akademia działa dla NPC)

#1 16-12-2017 13:35:40

Yutaro

https://i.imgur.com/NyVlGfS.jpg

Zarejestrowany: 25-11-2017
Posty: 80
Punktów :   

Misja Rangi C - Yutaro

Cel: Jeden z geninów uciekł z wioski i stwierdził, że uda się do Kumo-Gakure. Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie fakt że zabrał ze sobą zwój wykradziony Jouninowi, który się nim zajmował. Dopadnij go zanim ucieknie za granicę i sprowadź do wioski.

Po otrzymaniu opisu zbiega od razu wyruszam za nim.
Wybiegam przez bramę skierowaną w stronę Kumo.
-W końcu się doczekałem...
Pogoda nie sprzyjała pościgowi, mgła znacznie zmniejszała widoczność, jednak wiedziałem w jakim kierunku przemiesza się zbiegły ninja.

Offline

 

#2 16-12-2017 14:26:43

Yutaro

https://i.imgur.com/NyVlGfS.jpg

Zarejestrowany: 25-11-2017
Posty: 80
Punktów :   

Re: Misja Rangi C - Yutaro

Po opuszczeniu wioski kieruję się w stronę Kumo
-Z tego co mówili to nie jest mocny, nie będzie zabawy...ale zawsze to lepsze niż malowanie...
Uważnie się rozglądam za jakimiś śladami, narazie nic podejrzanego nie dostrzegam, biegnę dalej przed siebie.
Po kilkunastu minutach spotykam kupca podążającego w stronę Kiri.
-Dobry, nie mijał się Pan z jakimś shinobi? Mojego wzrostu, ciemne ubranie, białe włosy.
-O tak, przebiegał obok mnie jakieś 3 km w linii prostej. Nie był tak miły jak Ty, wywrócił mnie i nawet nie przeprosił.
-W takim razie i za Pana mu się oberwie. Dzięki za info!
Przyśpieszam i biegnę tak jak staruszek mówił.

Offline

 

#3 16-12-2017 15:07:00

Yutaro

https://i.imgur.com/NyVlGfS.jpg

Zarejestrowany: 25-11-2017
Posty: 80
Punktów :   

Re: Misja Rangi C - Yutaro

Po jakimś czasie dostrzegam przed sobą biegnącego białowłosego Shinobi, długo nie myśląc rzucam w niego kuaniem. Genin orientuje się, odwraca i zbija go swoim kuaniem.
-Czyli wysłali kogoś po mnie?
-Owszem. Wracasz ze mną do wioski.
-Coś ci się chyba pomyliło... - po tych słowach wyrzuca w moją stronę 3 shurikeny.
Długo nie myśląc tworzę w dłoni lodowe senbon i strącam jego shurikeny
-To nie była prośba, tylko rozkaz szczawiu.
-Szczawiu!? Zaraz zobaczysz co ten szczaw potrafi! - Genin naciera prosto na mnie i wymierza cios pięścią który bez problemu strącam a następnie od razu uderzam go łokciem w brzuch.
Genin odskakuje -Osz Ty...zaraz zobaczysz! - składa kilka znaków i wypuszcza we mnie wodny pocisk, którym obrywam..
-A masz! I co teraz kto jest Szczawiem!? - ku jego zdziwieniu w moim miejscu pojawia się kawałek drewna
-Podstawowa technika ninja, podmiana... - słyszy głos z lewej, wychodzę zza jednego z drzew
-Dość mam tych gierek! Walcz! - po tych słowach ściąga katanę z pleców i rusza prosto na mnie
-Proszę bardzo.- wyciągam dłoń przed siebie i po krótkiej chwili tworzy się w niej lodowy miecz. Zaczyna się nasz pojedynek, kila prostych ciosów ze stron oponenta nie robiących na mnie wrażenia -Patrząc na to jak walczysz nie dziwie się, że chciałeś opuścić wioskę...
-Stul pysk! - w tym momencie krzyżujemy nasze miecze, próbuje się ze mną siłować jednak na marne
-Już nie masz siły? Nudzisz mnie... - po chwili skupienia z mojego miecza wyrasta lodowy kolec który błyskawicznie przebija jego nogę, genin upuszcza katanę i łapie się za ranę -To była nieczysta zagrywka...
-No wiesz, próbuję Ci dorównać. Kradzież zwoju, napad na kupca..to również nie było zbyt "czyste"
-Myślisz, że raną nogi Ci nie...- w tym momencie przestał mówić gdyż wymierzyłem mu kopniaka prosto w gębę...

Offline

 

#4 16-12-2017 15:30:16

Yutaro

https://i.imgur.com/NyVlGfS.jpg

Zarejestrowany: 25-11-2017
Posty: 80
Punktów :   

Re: Misja Rangi C - Yutaro

Przeciwnik na chwilę stracił przytomność, w tym czasie dokładnie go związałem.
Czekam aż się ocknie
-Co jest? - Genin leży na ziemi i próbuje się uwolnić
-Nie trudź się. Nie uwolnisz się. Wstawaj wracamy do wioski.
Z trudnościami ale w końcu udało mu się podnieść..
-Moja noga krwawi, jak nie chcesz żebym się przekręcił musisz to zatamować.
-Ehh...mięczak. - podchodzę do niego i przykładam dłoń do rany przesyłając tam lodowatą chakrę. Po chwili przestaje krwawić.
-Myślałem, że wybili was wszystkich...
-Na twoje nieszczęście ja zostałem. Idziemy.
Ruszyliśmy w stronę wioski po około godzinie byliśmy na miejscu oddaję zbiega wraz ze zwojem odpowiednim organom. Odbieram swoje wynagrodzenie i wychodzę.

Offline

 
Kunai

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
spa Ciechocinek pakiety