Naruto Club

Przeżyj wielką przygodę w świecie Shinobi! Dołącz do nas już dziś!

Ogłoszenie

1 Zgodnie z ustawą z dnia 04.02.1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) forum i cała jego zawartość podlega ochronie praw autorskich ˆ
2 Zaszła zmiana odnośnie poziomów chakry. Od teraz są limity, których nie da się przekroczyć bez wspomagaczy (10 000 chakry), a także odpowiednie poziomy chakry niosą za sobą pewne efekty.
3 Miejcie oko na SPRAWY ADMINISTRACYJNE!
4 Od tej pory Akademia Ninja jest zamknięta dla graczy. Zaczynamy grę od Genina. (Akademia działa dla NPC)

#1 26-12-2017 16:18:36

Hikaru

https://i.imgur.com/NyVlGfS.jpg

Zarejestrowany: 24-12-2017
Posty: 45
Punktów :   

Misja Rangi D - [Hikaru]

Cel: Pomóż w transportowaniu przez wioskę zaopatrzenia nowo otwieranego sklepu.
Wynagrodzenie: 200ryo

Po otrzymaniu misji udałem się główną ścieżką do bramy zachodniej. Udałem się kilkaset metrów poza brame po czym spotkałem dostawców z transportem zaopatrzenia. Zajęło mi 20 minut na spotkanie dostawców. Po przywitaniu się z dostawcami ruszyliśmy w stronę wioski. Po około 10 minutach napotkaliśmy się na grupę bandytów było ich trojga. Już wiedziałem ze pojawią się pewne problemy. Bandyci nie byli wysocy, mego wzrostu bym powiedział, ale nie jestem tego pewien. Jeden z bandytów zakrzyczał:
-Oddajcie towar a nikomu stanie się krzywda! 
Ustawiliście się w formacji przypominającej trójkąt jeden na froncie dwoch za nim. ja stanąłem przed towarem by ochronić towar i razem z nim dostawców. Bandyta który stał na froncie zaszarżował mnie z kunaiem w ręce, ja zrobiłem jeden szybki krok na lewą stronę, po czym wykierowałem cios w jego stronę. Bandyta miał bardzo szybką reakcje i chciał skontrować mój atak, dzieki mojej szybkiej reakcji ledwie zdążyłem użyć techniki 'Hayaku Onore'. Po użyciu techniki pojawiłem sie za bandyta i wydałem tak mocny cios ze bandyta upadł na ziemie nie przytomny. Po walce z pierwszym bandytą zauważyłem ze resztę bandytów zaczęła biec w moja stronę z kunaiami ja włożyłem rękę to sakiewki z kulkami i je namagnetyzowałem .Przełożyłem jedną kulkę do prawej dłoni Po czym skierowałem 2 kulki w ich stronę. wystrzeliłem obie kulki z dłoń w ich stronę. Kulki leciały z wystarczającą prędkością by bandyci stracili przytomność. jeden z dostawców miał line, pożyczyłem ja aby związać bandytów do wozu z towarem i eskortowałem do wioski. Resztę podroży minęła bez żadnych problemów.    Dojrzejcie do wioski zajęło 15 minute. Jak dotarliśmy do wioski podrzuciliśmy towar z opatrunkiem a bandytów zaniosłem na policje. Po zakończeniu misji ruszyłem po swoją nagrodę.

Ostatnio edytowany przez Hikaru (26-12-2017 16:18:54)

Offline

 
Kunai

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
spa ciechocinek cennik przeprowadzki kraków cennik