Naruto Club

Przeżyj wielką przygodę w świecie Shinobi! Dołącz do nas już dziś!

Ogłoszenie

1 Zgodnie z ustawą z dnia 04.02.1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) forum i cała jego zawartość podlega ochronie praw autorskich ˆ
2 Zaszła zmiana odnośnie poziomów chakry. Od teraz są limity, których nie da się przekroczyć bez wspomagaczy (10 000 chakry), a także odpowiednie poziomy chakry niosą za sobą pewne efekty.
3 Miejcie oko na SPRAWY ADMINISTRACYJNE!
4 Od tej pory Akademia Ninja jest zamknięta dla graczy. Zaczynamy grę od Genina. (Akademia działa dla NPC)

#31 20-05-2015 17:53:28

Mayumi

https://i.imgur.com/M1nsQBh.jpg

Zarejestrowany: 03-07-2012
Posty: 897
Punktów :   

Re: Siedziba Mizukage

Krótki spacer doprowadził mnie do siedziby Mizukage, gdzie zostałam zatrzymana przez strażników. Szybko sprawdzili mnie i mogłam wejść dalej. Byłam obserwowana na każdym kroku - jak zresztą w każdej siedzibie Kage. Dotarłam w końcu do drzwi od gabinetu, przy których stała dwójka ochroniarzy. Otworzyli je dla mnie i weszłam spokojnie do środka. Na fotelu siedziała Kazuyuki z założonymi nogami na biurku czytając jakiś zwój. Zwinęła go i spojrzała na mnie uśmiechając się lekko, a następnie kiwając głową ochroniarzowi wewnątrz, aby wyszedł. Ten wykonał rozkaz, a drzwi za mną się zamknęły.
- Siadaj, rozgość się. Dawno się nie widziałyśmy. - powiedziała radośnie, a ja powoli zdjęłam z pleców Hiramekarei i oparłam go o ścianę zaraz obok fotela naprzeciwko mebla, za którym siedziała Mizukage.
- Daruj sobie. Wiem po co mnie wezwałaś. - odparłam beznamiętnie, a ta ściągnęła brwi ze sobą w grymasie nieprzyjemnego zdziwienia.
- Nie jesteś tą samą Mayumi, którą widziałam ostatnio. To przez walkę z Itachim? - zapytała wracając do uśmiechu, a następnie schylając się po zwój na biurku. Niestety była zbyt niska, aby tego dokonać mając założone nogi, więc musiała je opuścić i pochylić się, by znów wrócić do swojej pozycji.
- Można tak powiedzieć. Do rzeczy - fundujesz mi pranie mózgu? - zapytałam rozsiadając się wygodnie na fotelu, a ta zaśmiała się głośno.
- Chętnie! Chętnie! Wolałabym pogadać ze starą Mayumi niż tą aktualną - nudną jak wszyscy tutaj. - powiedziała rozwijając zwój i rzucając szybko na niego okiem. Zaraz go zwinęła i rzuciła mi, złapałam go, był dosyć gruby. Rozwinęłam, a następnie zaczęłam czytać, lecz szybko przestałam. Były to wszystkie informacje o mojej aktywności w Konosze, a także przepisane słowo w słowo to, co powiedziałam na przesłuchaniu oraz dodatkowe inne raporty. - Szybko dostałam to wszystko. Widocznie nie ufali Ci od samego początku albo są bardzo skrupulatni w papierkowej robocie. - powiedziała zakładając ręce za głowę.
- O Konosze wiele można mówić, ale raczej ufali mi. - odparłam, a Kazuyuki wzruszyła ramionami i usiadła prosto.
- Krótko - nie wyciągniemy z Ciebie informacji, ani nie usuniemy Ci pamięci, bo jesteś moim ochroniarzem i znaną kunoichi z Kraju Wody. To by znaczyło, że popełniłam porządny błąd, a tego nie chcę. W dodatku czuję, że jakbym wyciągnęła z Ciebie informacje, to Konoha, by się wkurzyła, bo w końcu wykradłaś ściśle tajne dane. Ostatecznie jedynie z odgórnego rozkazu, a zatem mojego zostajesz wyrzucona z Oininów. - powiedziała, lecz nawet się nie zdziwiłam. Przewidywałam, że tak się stanie, lecz najgorszy był fakt, że nie miałam teraz sposobu na zaspokajanie swojej żądzy mordu. Musiałam znaleźć inny sposób.
- Nie wydajesz się być zasmucona tym faktem. - powiedziała z uśmiechem Kazuyuki i przeczesała swoje włosy palcami.
- To było do przewidzenia. A co ze stanowiskiem ochroniarza? - zapytałam z nadzieją, że z tego też zostanę zwolniona, lecz Mizukage pokiwała głową zaprzeczając.
- W tej kwestii zostajesz. Cholerna starszyzna nalega na ochroniarza, a jak bym Ciebie zwolniła to pewnie, by sami chcieli mi przydzielić kogoś, kto mnie na krok nie odstąpiłby. Ty nie chcesz być przy mnie, a ja nie chcę mieć ochroniarza przy sobie, przez co jest idealnie. Pojawiaj się tylko jak będą jasne rozkazy ode mnie. A to pewnie będzie bardzo, bardzo rzadko. - odparła widocznie zirytowana. Nagle mój klon znikł, bo wykonał swoje zadanie. Ułożył broń jak być powinna, lecz razem z nim dotarły do mnie informacje, że zwyczajnie moje mieszkanie jest całe zakurzone i zaniedbane. To znaczyło jedno - Akiry nie było.
- Gdzie jest teraz Spec. Jounin Akira Kotatsu? - postanowiłam zapytać zdziwiona, że nie ma go tak długo. Stan mieszkania wskazywał na bardzo długą nieobecność, a zawsze sprzątał mi jak mnie nie było. Może to ostatnia nasza kłótnia tak na niego zadziałała?
- Akira Kotatsu wraz z dwójką innych Jouninów jest na specjalnej misji rangi S. - odparła Kazuyuki, a ja podniosłam się lekko z fotela.
- Jakiej specjalnej? Jaki jest jej cel? Tylko nie pieprz, że tajne, to mój przyjaciel. - źle mi brzmiała ta specjalna misja rangi S, musiałam wiedzieć.
- Ty masz przyjaciół? Kto z Tobą wytrzyma? - zaśmiała się Mizukage, a później pokiwała dłonią, żebym nie mówiła nic więcej. - Wiesz, niektórym się nie podoba, że zdobyliśmy kontynent i tamte tereny są atakowane. Co ciekawe - zarówno za ninja z innych wiosek jak i Kiri-Gakure. W dodatku pojawiła się osoba, która żyć nie powinna i chce zniszczyć Kraj Wody, a w szczególności jego władzę. No, więc starszyzna nie zgodziła się, abym ja to załatwiła, więc wysłaliśmy najzdolniejszych ninja. W sumie powinni już wrócić, ale Akira zawsze potrafił się spóźnić z grupowymi misjami nawet o tydzień albo dwa. - wytłumaczyła resztę, a ja podniosłam się z fotela.
- Zatem wysłałaś Akirę, aby wykonał czarną robotę? Zabił kogoś kto żyć nie powinien, a kto to dokładnie? - zapytałam zaciekawiona.
- Pewna czarnowłosa dziewczyna, która aktualnie walczy kosą. Więcej Ci powiedzieć nie mogę. - odparła, a ja założyłam na plecy Hiramekarei.
- To ja spadam. - powiedziałam i ruszyłam do drzwi.
- Wpadnij jak znormalniejesz, bo teraz jesteś cholernie nudna. - rzuciła za mną Kazuyuki, a ja wyszłam z siedziby i skierowałam się do swojego mieszkania.

(Dalej w mieszkaniu Mayumi)


http://i.imgur.com/7jF8LfQ.png

Offline

 
Kunai

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
masaż Ciechocinek apartamenty Bułgaria